Wytworna i dzisiejsza moda dla kobiet dojrzałych

Wykwintna i nowoczesna moda dla pań dojrzałych
50-tka na karku to perfekcyjny czas do powtórnej oceny własnej garderoby.

o kobietach

Nasze ciała, twarze i styl życia zmieniły się na powierzchni dziesięcioleci. Mimo to nasze wybory dotyczące mody nie zawsze za tym nadążały. Mimo to zapomnij o sztywnych zasadach! Potrzebujesz tylko kilku dyrektyw, aby posiadać godny podziwu styl oraz czuć się prawidłowo we własnym, dojrzałym ciele. Poniżej mieści się główna lista bazowych wskazówek dla kobiet, które chcą w tym wieku wyglądać elegancko, energicznie, młodzieńczo oraz adekwatnie.

Co może się odnaleźć w szafie pani dojrzałej?
Czarne jeansy, najprawidłowiej ze średnim stanem z obszywanym brzeżkiem pozostawiającym miejsce na botki to must have – tym znacznie bardziej, że to opcja obuwia na poniekąd każdą okazję. Zakładając je upewnij się, że dżinsy porządnie przylegają (z niewielką rozciągliwością) do pośladków i bioder. W razie wymogu – załóż pasek. Czarne dżinsy z prostymi nogawkami oraz średnim stanem to towarzysz damy w każdym wieku, a już z pewnością w szafie kobiety dorosłej.
Dostosowana kurtka również powinna się odkryć w Twojej szafie. Czerń jest w największym stopniu uniwersalna, ale należy także wziąć pod uwagę kolor granatowy i beżowy. Noś ją do dżinsów, spódnic, sukni, spodni – wszystkiego! Przyda Ci się w szafie również czarna ołówkowa spódnica – wybór uniwersalny, stylowy oraz zaskakująco pochlebny, bez względu na rozmiar. Noś ją na umowną okazję oraz upewnij się, że jest lekko rozciągliwa oraz drapowana, niemniej jednak nie jest ciasna. W połączeniu z czarnymi rajstopami oraz botkami lub ewentualnie lakierowanymi czółenkami będzie opisywać się modnie oraz szykownie.