Wczasy z partnerem lub z kumpelą?

Wakacje z partnerem lub z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi zbzikowani i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub też analogicznych okolicznościach – dużo osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To też całe wiele perfekcyjnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w ostateczności towarzysze są o wiele bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak nieraz niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dobitne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o nienagannie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.